Prosinec 2007

Popis plemene Achal-take

31. prosince 2007 v 13:06 | monda
Výška:145-157
Barva:Barva tohoto koně je doslova zářící.Nejčastěji se vyskytuje plavé zbarvení s kokově zlatým či stříbrným nádechem.Bělouši či světlí hnědáci jsou vzácní.
Exteriér:Hlava je jemná, delší, s rovným profilem.Oči jsou velké a plné výrazu.Nozdry jsou široké a citlivé, uši jsou delší.Postava působí lehce a štíhle, kohoutek je výrazný.Křížová kost bývá vystouplá, ocas nízko nasazený.Končetiny jsou dlouhé, suché a odolné.Srst je velmi jemná a řídká, někdy chybí hříva a kštice.

Foto Arabských plnokrevníků

30. prosince 2007 v 11:51 | Mondula |  Foto-koně
Arabský plnokrevníci jsou hnědouši,běloši,ryzáci

Popis plemene arabského plnokrevníka

28. prosince 2007 v 13:50 | Monča
Výška:144-153cm
Barva:Převážně ryzáci,běloši,hnědáci a vraníci
Stavba těla:Malá hlava s širokým čelem,jemné chřípí,štičí profil,široké nozdry a malé uši,hluboké jasně prokreslené hrdlo nasazené ve výrazném oblouku, ladně klenutý krk,dlouhé šikmé plece s výrazným kohoutkem, hluboké prostorné tělo s širokým hlubokým hrudníkem a krátkým hřbetem, vysoce nasazený ocas, tvrdé suché končetiny s výraznými šlachami a hustými kostrami, tvrdá tvarovaná kopyta, jemná hedvábná hříva a ocas.

dobrá trefa

27. prosince 2007 v 15:57 | Moník
Byla jsem s kamarádkou na návštěvě u babičky.Zrovna jsme se chystaly na kolech k blízkému rybníku.Vyrazily jsme z branky a pak nás napadlo, že jsme si zapoměli vzít pití.Opřely jsme kola zvenku zahrádky o plot a narychlo vběhly zpátky do somu.Když jsme se vrátily, byly mezi dráty obou kol prostrčené klacky, a navíc ještě zapresované do mezer dřevěného plotu.Samozřejmě legrácka sousedovic kluka...S nadáváním jsme klacky s námahou vyndaly a jeden zvlášt´ tlustý jsem vzteky popadla a hodila ho do vedlejší zahrádky.Najednou se odtud ozval bolestný jekot, následovaly nadávky.Prostě se mi podařilo tím klackem trefit maminku toho sousedovic rošt´áka - přímo do hlavy.Byla z toho samozřejmě ostuda jako hrom...

Chytání motýlů

25. prosince 2007 v 13:44 | Monča |  Vtípky
Víte jak blondýnka chytá motýly?Zažene je do ohrádky a zavře vrátka.

pes přítel člověka

23. prosince 2007 v 16:41 | Mončičák |  Domácí zvířata
Jako společník na lovu a jako ochránce doprovází pes člověka už 12 až 15000 let.Od té doby vzniklo na 400 psích plemen.Asi se stovkou z nich se běžně setkáváme i u nás.Z těch nejznámějších to jsou špic a knírač, dobrman a teriér, vlčák a doga, mopslík a bernardýn, křepelák a pekinec, pudl a chrt.Nesmíme zapomenout ani na ROZTOMILÉ JEZEVČÍKY, kteří si udělali dobré jméno jako svérázní lovečtí psi.Nepatří k nejposlušnějším psím plemenům,je u nich dokonce výhoda, protože nakonec musí stejně dělat, co sami považují za správné, když chtějí zvítězit v podzemním souboji.
Boxeři a dogy ale vůbec nejsou tak nevlídní, jak vypadají. Jsou to naopak mimořádně pozorní psi, kteří milují děti, rádi si hrají a dovádějí.

Jeden život

19. prosince 2007 v 12:58 | Lucík |  Domácí zvířata
Jedno smutný video o jednom koníkovi

Zlé tušení

14. prosince 2007 v 18:46
Bydlím v paneláku. Jednoho dne naši odjeli i s bráchou pryč a tak jsme se s kámoškou dohodly, že u nás přespí.Dívali jsme se střídavě na různé horory. Kamarádka se hrozně bála.najednou nám někdo začal bušit na dveře,křičet a škrábat.Hrozně jsme sebály.Napadlo mě ,že zavoláme policii nebo naše.Když jsem zvedla telefon ,že budu volat tak vypadl proud.Bály jsme se ještě víc!To bušení pokračovalo ještě asi 10 minut,ale nám to připadalo,jako by to byly celé hodiny!Ráno jsme zjistily,že se v noci stala vražda a ten , kdo bušil na naše dveře , se pouze snažil ukrýt a uprchnout před svým vrahem! Obětí byl velmi příjemný pán ze 4. patra!Od té doby se bojím být doma sama. Bolím se,že by se to mohlo opakovat!

zvířátka

11. prosince 2007 v 15:51 | monda |  foto zvířat

koníček

10. prosince 2007 v 16:46 | Mondula |  Foto-koně

o blondýnce

10. prosince 2007 v 16:40 | Mončičák |  Vtípky
Víte proč se blondýnky nebojí padat z výšek?Protože kočky padají na všechny čtyři.

Girlfriend

3. prosince 2007 v 15:08 | monca |  texty písní
Hey Hey You You
I don't like your girlfriend
No way No way
I think you need a new one
Hey Hey You You
I could be your girlfriend
Hey Hey You You
I know that you like me
No way No way
No,it's not a secret
Hey Hey You You
I want to be your girlfriend
You're so fine
I want you mine
You're so delicious
I bet you think
You're all the time
So addictive
Don't you know
What I can do
To make you feel alright
Don't pretend
I think you know
I'm damn precious
Hell Yeah
I'm the mother fucking princess
I can tell you like me too
And you know I'm ringht
She's like so whatever
You can do so much better
I think we should get together now
That's what everyone's talking about